Zarządzenie mieniem uczelni w kontekście współpracy z Prokuratorią Generalną RP

loga

Rekrutacja do projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach” –szkolenia kadry kierowniczej i administracyjnej

Informujemy, że w terminie: od 02.03.2023 r. do 03.03.2023 r. przyjmowane będą zgłoszenia  do projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – szkolenie „Zarządzenie mieniem uczelni w kontekście współpracy z Prokuratorią Generalną RP”.

Adresaci szkolenia: kadra kierownicza. Na szkolenie zrekrutowanych będzie maksymalnie 2 osoby

Szczegółowe kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie projektu:

„NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”
w zakresie uczestnictwa w szkoleniach kadry kierowniczej i administracyjnej.

Cel szkolenia:  pogłębienie wiedzy z zakresu mienia uczelni jako mienia państwowego

Tematyka szkolenia: definicja aktywów trwałych jako przedmiotów wniosków uczelni publicznych w trybie art. 423 ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce; ograniczone prawa rzeczowe na nieruchomościach jako obciążające całą nieruchomość.

Termin i miejsce szkolenia:  marzec 2023 szkolenie wyjazdowe 2-dniowe

Szczegółowe kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie projektu:

„NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”
w zakresie uczestnictwa w szkoleniach kadry kierowniczej i administracyjnej.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy, znajdujący się w załączniku, należy złożyć w budynku Rektoratu  UJK,  Kielce ul. Żeromskiego 5, pokój 16, w dniach  02.03.2023 r. – 06.03.2023  r.
w  godzinach 9.00  - 14.00.

Kontakt: lucyna.dygas@ujk.edu.pl, tel.: 41 349 7261

Więcej informacji nt. szkoleń znajduje się w załączniku „Regulamin” na stronie internetowej: http://www.ujk.edu.pl/zarzadzenie_nr_97_2018.html

Pliki do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego