Zarządzanie projektami w praktyce z wykorzystaniem sprawdzonych metod i narzędzi.

loga

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach ogłasza dodatkową rekrutację na bezpłatne szkolenia dla pracowników administracyjnych i kadry kierowniczej, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, podnoszące kompetencje zarządcze i administracyjne organizowane w ramach projektu „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”.

TEMATYKA SZKOLENIA

Szkolenie: Zarządzanie projektami w praktyce z wykorzystaniem sprawdzonych metod i narzędzi.

FORMA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

Wypełniony i podpisany skan formularza zgłoszeniowego, znajdujący się w załączniku, należy dostarczyć do Lucyny Dygas, ul. Żeromskiego 5, pok. nr 16, w dniach od 20 do 21 października 2021 r. w godz. 9.00 – 12.00.

Więcej informacji nt. szkoleń znajduje się w załączniku „Regulamin” na stronie internetowej: http://www.ujk.edu.pl/zarzadzenie_nr_97_2018.html

Pliki do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego