Realizacja i rozliczanie projektów POWER w szkołach wyższych

loga

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach ogłasza dodatkową rekrutację na bezpłatne szkolenia dla pracowników administracyjnych i kadry kierowniczej, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, podnoszące kompetencje zarządcze i administracyjne organizowane w ramach projektu pt.: „NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach”. Ze względu na panującą obecnie epidemię COVID-19 szkolenie odbędzie się w formie on-line/zdalnie.

TEMATYKA SZKOLEŃ

Szkolenie: Realizacja i rozliczanie projektów POWER w szkołach wyższych.

FORMA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

Wypełniony i podpisany skan formularza zgłoszeniowego, znajdujący się w załączniku, należy przesłać na adres mailowy: lucyna.dygas@ujk.edu.pl, w dniach od 24 do 27 kwietnia 2020 r. do godziny 11.00.

Kontakt: lucyna.dygas@ujk.edu.pl, tel.: 41 349 7261

Więcej informacji nt. szkoleń znajduje się w załączniku „Regulamin” na stronie internetowej: http://www.ujk.edu.pl/zarzadzenie_nr_97_2018.html

Pliki do pobrania:

- Formularz zgłoszeniowy

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego