KOMUNIKAT KWESTORA NR 1 /2020

Dotyczy: pracy kasy pracowniczej w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego.

W związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 marca 2020 r. oraz Zarządzeniem nr 51 i 54/2020 Rektora z 16 i 17 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów szkolnictwa wyższego i nauki uprzejmie informuję, że kasa pracownicza będzie nieczynna do odwołania.
Pracownicy pobierający dotychczas swoje wynagrodzenie w kasie proszeni są o podanie numerów rachunków bankowych do Działu Płac, Działu Finansowego lub Kwestora.