Jak uwzględniać wymiar płci w projektach B+R?

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza do udziału w szkoleniu on-line dla wnioskodawców Horyzontu Europa na temat włączania wymiaru płci w treści badań i innowacji, które odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w godz. 11:00-13:00. Szkolenie będzie prowadzone przez ekspertkę ds. równości płci w Horyzoncie Europa, panią Monikę Ryndzionek.

Spotkanie ma na celu zwiększenie świadomości dotyczącej znaczenia uwzględniania wymiaru płci w treści badań i innowacji, jak też zapoznanie uczestników z narzędziami i metodami umożliwiającymi efektywne włączenie tego wymiaru do wniosków projektowych.

Szkolenie jest otwarte dla osób zainteresowanych wnioskowaniem w ramach Horyzontu Europa. Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Serdecznie zapraszamy!