Podziel się opinią - weź udział w ankietyzacji

Zapraszamy do udziału w ankietyzacji dotyczącej jakości kształcenia na naszej Uczelni. Wyniki kwestionariuszy posłużą doskonaleniu procesu nauczania. Ankietyzacja potrwa od 1 czerwca do 23 sierpnia.

Czytaj więcej

Konkurs wiedzy anatomicznej „Scapula Aurea” – zaproszenie

W dniach 26-27 maja na Collegium Medicum UJK odbędzie się finał konkursu wiedzy anatomicznej „Scapula Aurea” („Złota łopatka”). W rywalizacji weźmie udział ok. 100 studentów z całej Polski. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują JM Rektor UJK prof. dr hab. Stanisław Głuszek, Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Anatomicznego prof. dr hab. Janusz Moryś.

Czytaj więcej

Rozstrzygnięcie konkursu „A kiedy przyjdą podpalić dom… Represje wobec mieszkańców Kielecczyzny w czasie II wojny światowej”

15 maja w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. „A kiedy przyjdą podpalić dom. Represje wobec mieszkańców Kielecczyzny w czasie II wojny światowej”. W rywalizacji wzięło udział blisko 80 uczniów ze świętokrzyskich szkół. Jednym z organizatorów wydarzenia był Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Czytaj więcej

Konferencja „Polska i Ukraina we Wspólnej Europie” – zaproszenie

Wydział Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza na konferencję naukową pt. „Polska i Ukraina we wspólnej Europie”. Obrady odbędą się w dniach 29-30 maja (poniedziałek-wtorek) w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK przy ul. Uniwersyteckiej 15 w Kielcach. Wstęp wolny – zapraszamy.

Czytaj więcej

Podpisanie porozumienia z MSZ

Uniwersytet Jana Kochanowskiego oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych nawiązują współpracę. Rektor UJK prof. dr hab. Stanisław Głuszek i Sekretarz Stanu MSZ Piotr Wawrzyk podpisali dziś porozumienie, które stanowi kolejny krok do utworzenia w Kielcach Centrum Informacji Konsularnej. Instytucja zacznie działać już w czerwcu, a jej zadaniem będzie pomoc i wsparcie dla Polaków przebywających za granicą.

Czytaj więcej

Prestiżowe wyróżnienie dla prof. dr. hab. Stanisława Głuszka

Prof. dr hab. Stanisław Głuszek został uhonorowany medalem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej (PTChO). To prestiżowe wyróżnienie przyznano w uznaniu zasług profesora i jego wieloletniej pracy na rzecz środowiska chirurgicznego.

Czytaj więcej

Konferencja „Kielce-Keltz. Z dziejów Żydów w Kielcach” – zaproszenie

Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Muzeum Historii Kielc, Kieleckie Towarzystwo Naukowe oraz Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach zapraszają na konferencję naukową pt. „Kielce-Keltz. Z dziejów Żydów w Kielcach”. Wydarzenie odbędzie się 30 maja (wtorek) w Auli Magna UJK przy ul. Żeromskiego 5. Wstęp wolny – zapraszamy.

Czytaj więcej

Zostań Młodzieżowym Delegatem do ONZ

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem przy współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwem Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs „Młodzieżowy Delegat RP na 78. Sesję ZO ONZ”.

Czytaj więcej

Program MOSTUM - rekrutacja

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów Collegium Medicum UJK do udziału w rekrutacji w ramach programu mobilności MOSTUM. Nabór na rok akademicki 2023/2024 rusza już 1 maja i potrwa do 1 czerwca 2023 r.

Czytaj więcej


Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego

Dowiedz się więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka