Konkurs na logo młodzieżowego sejmiku

Do 15 lutego 2021 roku przedłużony został termin nadsyłania prac na Konkurs na logo Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Uczestniczyć w nim mogą uczniowie szkół ponadpodstawowych i studenci zamieszkali, bądź uczący się na terenie województwa świętokrzyskiego. Celem konkursu jest zaprojektowanie i opracowanie znaku graficznego – logo, które będzie symbolem identyfikującym Młodzieżowy Sejmik. Autor najciekawszego projektu zostanie uhonorowany atrakcyjną nagrodą rzeczową. Przedsięwzięcie organizuje Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego we współpracy z Kancelarią Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego. 

Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie dwie prace konkursowe. Projekt powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, Internet, pisma, ulotki. Prace należy wykonać korzystając z technik komputerowych.

Projekty należy nadsyłać w wersji elektronicznej na adres e-mailowy: konkurs2020@sejmik.kielce.pl zapisane osobno w formatach PDF i JPG o wysokiej rozdzielczości oraz w formacie wektorowym (łączna wielkość plików nie może przekraczać 10 MB).

Szczegóły konkursu.

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2021-01-26 12:56

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka