Zbadaj się na UJK

Informujemy, że badania profilaktyczne w ramach rządowego programu Profilaktyka 40+ można zrealizować w podmiocie leczniczym UJK, Meduniv.

Czytaj więcej

Badanie preferencji komunikacyjnych

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zachęcamy do wypełnienia anonimowego kwestionariusza dotyczącego preferencji przewozowych pasażerów.

Czytaj więcej

UJK wdroży Plan Równości Płci

Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach rozpoczęły się prace nad tworzeniem i wdrażaniem Planu Równości Płci. Będzie to istotny dokument strategiczny zapewniający równe szanse w środowisku pracy oraz lepsze zintegrowanie wymiaru płci w projektach naukowych w celu poprawy jakości badań.

Czytaj więcej

Z entuzjazmem i pasją

Dla jednych był to początek naukowej przygody, pozostali odebrali promocje doktorską. W Rektoracie UJK odbyła się uroczysta inauguracja Szkoły Doktorskiej UJK.

Czytaj więcej

Nowości wydawnicze

Zachęcamy do przeglądu nowych publikacji, które ukazały się w ostatnim czasie nakładem Wydawnictwa UJK.

Czytaj więcej

Studenckie wynalazki

Politechnika Świętokrzyska zachęca naszych studentów i kadrę naukową do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Student – Wynalazca”.

Czytaj więcej

Nagroda KLIO dla Wydawnictwa UJK

Wydawnictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego z prestiżową nagrodą. „Album powstańców 1863 roku z Grodzieńszczyzny” otrzymał nagrodę KLIO w kategorii edytorskiej.

Czytaj więcej

To była dobra decyzja

Są elitą maturalną i zdecydowali się na studia w Kielcach. W kieleckim Domu Środowisk Twórczych wręczono stypendia studentom pierwszego roku, którzy kontynuują naukę na jednej z kieleckich uczelni.

Czytaj więcej

Nowa lista czasopism

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki opublikowano komunikat dotyczący wykazu czasopism naukowych i materiałów z konferencji międzynarodowych.

Czytaj więcej

Dni Dawców Szpiku na UJK

Zapraszamy wszystkich na Dni Dawcy Szpiku na naszej uczelni, które odbędą się w dniach 6-9 grudnia 2021 na poszczególnych wydziałach UJK.

Czytaj więcej

Śladem Dantego

W Galerii Sztuki Współczesnej Oranżeria Domu Środowisk Twórczych otwarto wystawę w ramach projektu „Il Segno dei Canti”, inspirowanego „Boską komedią” Dantego Alighieri.

Czytaj więcej

Zaproszenie na Szczyt Cyfrowy ONZ

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki zapraszają do wzięcia udziału w 16. Światowym Szczycie Cyfrowym ONZ - IGF 2021, który odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Czytaj więcej

Zadbaj o siebie. Cytologia i biopsja w MEDUNIV

MEDUNIV Sp.z.o.o, jako podmiot leczniczy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza do swoich pracowni cytologicznych przy Alei IX Wieków Kielc 19A.

Czytaj więcej

Poszukiwane pomysły

Do 15 grudnia przedłużony został termin naboru propozycji pomysłów i inicjatyw na rzecz młodzieży „MŁODZI DLA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO 2030+”. Pomysły posłużą do opracowania strategii rozwoju polityki młodzieżowej.

Czytaj więcej

Przyszłość w zielonym wodorze

W kopalni Jaźwica, należącej do Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych, podpisano deklarację o powołaniu Świętokrzyskiego Klastra Wodorowego im. Braci Łaszczyńskich. Uniwersytet Jana Kochanowskiego jest jednym z sygnatariuszy klastra.

Czytaj więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube

Radio Fraszka