Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >>||

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej zawodów medycznych – zaproszenie do udziału

Wszystkich pracowników Collegium Medicum UJK oraz Uniwersyteckiego Centrum Sportu zachęcamy do udziału w II Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej zawodów medycznych. Turniej odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2024 r. (sobota-niedziela) w Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej

Konferencja „Nauki o Zdrowiu w Teorii i Praktyce” – nabór zgłoszeń

Studenckie Koło Naukowe „Medyk” zachęca do udziału w VIII Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji „Nauki o Zdrowiu w Teorii i Praktyce”. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca 2024 r. (czwartek) na Collegium Medicum UJK. Zarówno czynny, jak i bierny udział w konferencji jest bezpłatny.

Czytaj więcej

Noc Muzeów na Wydziale Sztuki UJK

Koncert jazzowy, warsztaty artystyczne oraz wernisaż nowej wystawy – to tylko część atrakcji, które z okazji Nocy Muzeów przygotowali pracownicy Wydziału Sztuki UJK. Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2024 r. (sobota) w siedzibie Instytutu Sztuk Wizualnych UJK na ul. Poklasztornej 117 w Kielcach.

Czytaj więcej

Dni rektorskie (16-17 maja 2024 r.)

Decyzją prof. dr. hab. Stanisława Głuszka, rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, dni 16-17 maja br. (czwartek-piątek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.

Czytaj więcej

Spektakl w Filharmonii

W niedzielę zapraszamy do Filharmonii Świętokrzyskiej na autorski musical studentów Instytutu Muzyki UJK „Być sobą”.

Czytaj więcej

Konkurs dla młodych naukowców EU TalentON 2024

W ramach obchodów Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024 Uniwersytet Śląski zaprasza młodych naukowców do udziału w międzynarodowym konkursie EU TalentOn 2024, który skierowany jest do osób rozpoczynających swoją karierę.

Czytaj więcej

Majonezaliowy rozkład jazdy

Tradycyjny korowód studencki, Wielkie Grillowanie oraz koncerty muzyczne z udziałem uznanych artystów – to tylko część atrakcji, które w nadchodzącym tygodniu czekają żaków Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W dniach 13-17 maja odbędzie się kolejna odsłona Studenckiej Wiosny Kulturalnej, czyli popularnych Majonezaliów.

Czytaj więcej

Dzień Otwarty Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami – zaproszenie

Jesteśmy różni, mamy odmienne potrzeby, zmagamy się z odmiennymi wyzwaniami, ale na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach wszyscy jesteśmy równie ważni. W imieniu Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami UJK zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 9 maja 2024 r. (czwartek) w siedzibie CWOzN na ul. Śląskiej 11A.

Czytaj więcej

Wieczór wspomnień poświęcony Pawłowi Kopciowi - zaproszenie

Biblioteka Uniwersytecka UJK oraz Świętokrzyski Klub Alpinistyczny zapraszają na wieczór wspomnień poświęcony śp. Pawłowi Kopciowi, wspinaczowi i himalaiście z Kielc. Wydarzenie odbędzie się 9 maja 2024 r. (czwartek) o godz. 18:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Uniwersyteckiej 19. Wstęp wolny – zapraszamy.

Czytaj więcej

Witajcie w Welcome Centre!

Welcome Centre to nowe miejsce na mapie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, które zostało stworzone z myślą o zagranicznych studentach korzystających z pełnych programów kształcenia oraz pracownikach naukowych odwiedzających Kielce.

Czytaj więcej

W europejskiej przestrzeni prawnej

W połowie kwietnia br. odbyła się w Warszawie XVI. Międzynarodowa Konferencja Naukowa Praw Człowieka "75 lat oddziaływania Rady Europy na kształtowanie europejskiej przestrzeni prawnej w obszarach demokracji, praworządności i ochrony praw człowieka".

Czytaj więcej

Wizyta Agaty Wojdy - nowej prezydentki Kielc

Rozwój miasta oparty o współdziałanie władz samorządowych i środowiska naukowego, zwiększenie roli Uniwersytetu w modernizacji Kielc, a także aktywizacja studentów – to tylko niektóre z tematów, które poruszono podczas rozmowy rektora UJK prof. dr. hab. Stanisława Głuszka z Agatą Wojdą, zwyciężczynią wyborów samorządowych i przyszłą prezydentką Kielc. Spotkanie odbyło się 29 kwietnia 2024 r. w siedzibie Rektoratu.

Czytaj więcej

11. Zbiórka krwi na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych

Już po raz kolejny studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zdali egzamin z empatii - i to wręcz celująco. W zbiórce krwi na Wydziale Prawa i Nauk Ścisłych, zorganizowanej 25 kwietnia 2024 r., wzięło udział ponad 70 osób, które oddały blisko 32 litry życiodajnego płynu.

Czytaj więcej

Goście z Winnicy

Reprezentanci Centrum Edukacji "Leader" z zaprzyjaźnionej Winnicy na Ukrainie odwiedzili nasza uczelnię.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Dzień Geografa – zaproszenie

Instytut Geografii i Nauk o Środowisku UJK oraz Kielecki Oddział Polskiego Towarzystwa Geograficznego zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli na regionalne obchody Dnia Geografa. Wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. (czwartek) na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK. Udział jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Czytaj więcej

Jak działa prawo do sądu?

Fundacja Court Watch Polska dąży do tego, aby każdy człowiek, przekraczając próg sądu, był spokojny, że zostanie potraktowany sprawiedliwie. Powstała z przekonania, że niskie zaufanie polskiego społeczeństwa do sądownictwa nie wynika wyłącznie z niskiej świadomości prawnej lub wad wymiaru sprawiedliwości, ale również z braku komunikacji i wzajemnego zrozumienia.

Czytaj więcej

Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Matematyka, biologia, a może geografia? Już wkrótce wielu maturzystów stanie przed trudnym wyborem kierunku studiów. W podjęciu właściwych decyzji pomagali uczniom pracownicy i studenci Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK, którzy 22 kwietnia 2024 r. zorganizowali Dzień Otwarty.

Czytaj więcej

Dzień Otwarty Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK – zaproszenie

Po raz kolejny Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK otwiera swoje drzwi przed uczniami szkół średnich! 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) w murach Wydziału odbędzie się Dzień Otwarty, podczas którego będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną Uczelni, wysłuchać interesujących wykładów oraz wziąć udział w warsztatach laboratoryjnych.

Czytaj więcej

Koncert chórów dziecięcych w Rektoracie UJK

„Do życia mnie budzi muzyka” to tytuł koncertu chórów dziecięcych, który odbył się w piątek w Auli Magna Rektoratu UJK.

Czytaj więcej

Koncert „Do życia mnie budzi muzyka” – zaproszenie

Instytut Muzyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Już 19 kwietnia o godz. 10:30 w Auli Magna Rektoratu UJK odbędzie się koncert pt. „Do życia mnie budzi muzyka”, podczas którego zaprezentują się chóry dziecięce zrzeszone w programie „Śpiewająca Polska”. Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >>||

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka