Witajcie w Welcome Centre!

Welcome Centre to nowe miejsce na mapie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, które zostało stworzone z myślą o zagranicznych studentach korzystających z pełnych programów kształcenia oraz pracownikach naukowych odwiedzających Kielce.

Celem Welcome Centre jest zapewnienie pomocy i mentoringu, przybliżenie polskiej kultury i języka, udzielanie wskazówek dotyczących zakwaterowania, opieki medycznej, formalności związanych z pobytem w Polsce oraz ubezpieczeniami. Można tu odnaleźć nie tylko wsparcie administracyjne, ale również poczucie wspólnoty, które charakteryzuje środowisko akademickie UJK.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Rektoratu UJK (ul. Żeromskiego 5, pokój 107), a także na regularne spotkania, które odbywają się:

-w każdą środę na Collegium Medicum UJK,  al. IX Wieków Kielc 19a, 25-516 Kielce, wejście od ul. Radiowej (MEDREH, pokój 1/8);
- w każdy czwartek w Instytucie Muzyki UJK, ul.  Adama Mickiewicza 3, 25-001 Kielce (pokój 20);

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a Welcome Centre UJK https://www.facebook.com/ujkwelcomecentre/

Kontakt:

Kinga Koziarska