Pogrzeb Marceliny Krzos

W sobotę w Bielinach odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Marceliny Krzos. Uczelnia zapewnia transport osobom, które chcą wziąć w nich udział.

W sobotę , 27 stycznia o godzinie 14 w Kościele Parafialnym w Bielinach odbędzie się Msza Święta pogrzebowa Marceliny Krzos, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na cmentarz parafialny w Bielinach.

Osoby, które chcą wziąć udział w uroczystości (studenci i pracownicy UJK) mogą skorzystać z darmowego transportu. Autokar będzie czekał przed budynkiem Wydziału Prawa i Nauk Społecznych (ul. Uniwersytecka 15). Wyjazd planowany jest o godzinie 13.

Prosimy o zgłaszanie się pod numerem telefonu 41 349 72 61 do godziny 15 w piątek, 26 stycznia.

Marcelina Krzos, przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zmarła 24 stycznia br. w wieku 23 lat.

Ostatnia aktualizacja: Marcin Wójcik, 2024-02-07 15:15