Wykład otwarty prof. Tetiany Yablonskiej – zaproszenie

W imieniu Wydziału Pedagogiki i Psychologii oraz Działu Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK zapraszamy na wykład otwarty, który wygłosi prof. Tetiana Yablonska z Katedry Psychologii Rozwojowej Uniwersytetu Narodowego im. Tarasa Szewczenki w Kijowie.

Prof. Tetiana Yablonska odwiedzi Wydział Pedagogiki i Psychologii UJK w ramach programu Erasmus+. W czasie pobytu wygłosi dwa wykłady nawiązujące do sytuacji w ogarniętej wojną Ukrainie:

- 8 listopada (środa), godz. 11:30 – „Psychologiczne konsekwencje wojny i obszary pomocy psychologicznej”;
- 9 listopada (czwartek), godz. 9:45 – „Psychologiczna adaptacja osób przesiedlonych na skutek wojny”;

Oba wykłady odbędą się w Auli im. ks. S. Konarskiego na Wydziale Pedagogiki i Psychologii przy ulicy Krakowskiej 11. Wstęp wolny – zapraszamy.

Ostatnia aktualizacja: Michał Brzoza, 2023-11-23 14:12