„Czy znasz swoje ikigai i czy to faktycznie ma znaczenie” - zaproszenie

„Czy znasz swoje ikigai i czy to faktycznie ma znaczenie” - tak brzmi tytuł spotkania, na które z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zaprasza Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się 18 października (środa) o godz. 10:00 w auli Wydziału Humanistycznego UJK przy ul. Uniwersyteckiej 17. Wstęp wolny – zapraszamy.

Zaproszenie organizatorów przyjęły dwie niezwykłe kobiety - Ewa Duda-Maciejewska oraz Zuza Warowna-Toruńska. Spotkanie poprowadzi Zbigniew Brzeziński.

Ewa Duda-Maciejewska – marketingowiec, socjolog, wykładowca i trener. Jest również przedsiębiorcą i wolontariuszem. Zna stronę klienta i agencji, pracę ze start-up’ami, jak i markami globalnymi, a także smak etatu oraz niezależności. Z radością uczy się i oducza.

Zuzą Warowną-Toruńską - business & people advisor. Od ponad 20 lat pracy w branży marketingowej. Poznała 4 perspektywy: pracownika, pracodawcy, doradcy i przede wszystkim człowieka. Fanka przedsiębiorczości w życiu prywatnym i zawodowym.