Koncert „Tu jesteś u siebie”

„Tu jesteś u siebie” to nie tylko nazwa wyjątkowego koncertu, jaki w ostatni czwartek odbył się na kampusie UJK. To również motto przyświecające jego organizatorom, czyli Instytutowi Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Rzeczywiście, dzięki wspaniałej atmosferze każdy z wykonawców mógł dać popis swoich talentów. Repertuar prezentowany zgromadzonej na schodach Biblioteki Uniwersyteckiej publiczności był niezwykle różnorodny: od piosenki aktorskiej, przez hity muzyki pop, po popisy DJ-skie w klubowym klimacie.

Dziekan Wydziału Humanistycznego prof. dr hab. Beata Wojciechowska przywitała widownię i życzyła wszystkim dobrej zabawy. Kampusową scenę zdecydowanie zdominowały śpiewające dziewczyny: Aleksandra Nowak, Weronika Wawszczyk, Alina Palamarenko, Karolina Anna Sorbian oraz Arina Boitsova.
 
Na szczęście wśród artystów nie zabrakło też panów. Niezrównanym talentem konferansjerskim wykazał się prowadzący koncert Jakub Lipiec, który jest studentem II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Humanistycznym UJK. Na widzów czekała też niespodzianka - krótki stand-up zaprezentowany w przerwie od muzycznych występów. Imprezę zwieńczył pokaz DJ-skich umiejętności Patryka Wójcika.
 
Na kolejną edycję koncertu zapraszamy już za rok! Zachęcamy nie tylko do
podziwiania tego wyjątkowego widowiska, ale też do występowania.
Pamiętaj, na kampusowej scenie UJK jesteś u siebie!

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka