Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >>||

Wykład prof. Jana Barciszewskiego

W czwartek, 1 grudnia br. o godzinie 11 w Sali B4 Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK przy ulicy Uniwersyteckiej 7 odbędzie się wykład otwarty wykład Profesora Jana Barciszewskiego z Centrum BioNanoMedycznego UAM w Poznaniu „Wiadomość w strzykawce. Zrozumieć szczepionkę mRNA”.

Czytaj więcej

Z Funkcjonariuszem przy kawie – Kariera w służbach mundurowych.

Akademickie Biuro Karier UJK w Kielcach zaprasza studentów Uniwersytetu do udziału w IX edycji „Kawiarenek biznesowych”. Po raz pierwszy w wydarzeniu udział wezmą funkcjonariusze służb specjalnych i mundurowych.

Czytaj więcej

Noc Anglistów

Druga Noc Anglistów na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach już 25 listopada 2022 r.

Czytaj więcej

Promocja książki „Stan badań nad pomocą Żydom na ziemiach polskich pod okupacją niemiecką - przegląd piśmiennictwa”

Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Kielcach zaprasza na promocję publikacji „Stan badań nad pomocą Żydom na ziemiach polskich pod okupacją niemiecką - przegląd piśmiennictwa” pod redakcją dr. Tomasza Domańskiego i dr Alicji Gontarek. Spotkanie odbędzie się 17 listopada 2022 roku o godzinie 17.00 w CE IPN „Przystanek Historia” w Kielcach.

Czytaj więcej

Sukces jest kobietą

Akademickie Biuro Karier zaprasza do wzięcia udziału w V edycji projektu „Sukces jest Kobietą”. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formule power speech- motywacyjnych wystąpień kobiet biznesu, pełnych pasji i energii. Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach IX Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet.

Czytaj więcej

Tydzień przedsiębiorczości w KPT

Kielecki Park Technologiczny zaprasza na imprezy w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

„Jedynka” z aktywności fizycznej

Zakończyła się czwarta edycja międzynarodowego projektu „Active Healthy Kids”, którego celem było ukazanie i ocena aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. Jednym czterech ekspertów, oceniających aktywność dzieci i młodzieży w Polsce był pracownik Collegium Medicum UJK, dr Elżbieta Cieśla.

Czytaj więcej

Dziś uczeń – jutro student

Tak dużego projektu edukacyjnego nie było jeszcze w historii naszego regionu. Na Politechnice Świętokrzyskiej podpisano listy intencyjne w ramach projektu „Dziś uczeń - jutro student”.

Czytaj więcej

2 listopada bez zajęć dydaktycznych

Decyzją prof. dr. hab. Stanisława Głuszka, rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ustanawia się dzień 2 listopada 2022 roku (środa) dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Czytaj więcej

Uniwersytet dla rozwoju biznesu

Na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych odbyło się seminarium inaugurujące projekt "UJK dla rozwoju biznesu".

Czytaj więcej

Wiedza dla regionu

W rektoracie UJK powołano Radę Gospodarczą w ramach realizacji projektu "Świętokrzyski KOMPAS wiedzy".

Czytaj więcej

Seminarium w ramach projektu "UJK dla rozwoju biznesu"

Zapraszamy do bezpośredniego uczestnictwa w seminarium pn. Dlaczego warto chronić pomysły realizowane w ramach projektu "UJK dla rozwoju biznesu"?

Czytaj więcej

Rekrutacja do Erasmus+

Dział Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK rozpoczyna rekrutację do Programu Erasmus+ na studia i praktyki w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 listopada 2022 do godziny 12:00.

Czytaj więcej

Krajobraz oczyma fotografa

Takich tłumów na największej auli Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK nie było od dawna. Okazją był Dzień Krajobrazu.

Czytaj więcej

Najmłodsi studenci rozpoczęli rok akademicki

To już dziewiąta edycja Uniwersytetu Dziecięcego UJK. W auli Wydziału Humanistycznego UJK zainaugurowano kolejny rok akademicki naszych najmłodszych słuchaczy.

Czytaj więcej

Rekordowe Akademickie Targi Pracy

6O wystawców, 1986 ofert pracy, 45 miejsc praktyk, 35 staży i 17 projektów w ramach wolontariatu. To statystyczne dane piątej edycji Akademickich Targów Pracy.

Czytaj więcej

Inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego

Uniwersytet Dziecięcy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach serdecznie zaprasza na uroczystość inauguracji IX edycji UDJK, realizowanej w ramach projektu "Świętokrzyski Festiwal Najmłodszej Nauki".

Czytaj więcej

Akademickie Targi Pracy

W budynku G Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK po raz piąty odbędą się Akademickie Targi Pracy.

Czytaj więcej

Krajobraz – doświadczam w pełni

Na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK odbędzie się Dzień Krajobrazu.

Czytaj więcej

Umowa z uczelnią z Winnicy

Organizacja staży, praktyki dla studentów i nauczycieli akademickich, konferencje i badania naukowe. To niektóre z przedsięwzięć w ramach umowy pomiędzy Uniwersytetem Jana Kochanowskiego i Winnickim Instytutem Handlu i Ekonomii Państwowej Wyższej Szkoły Handlowo – Ekonomicznej w Winnicy na Ukrainie.

Czytaj więcej

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >>||

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka