Korowód Studencki przemaszerował przez Kielce

Przebywający na wolności tyranozaur? Grasujące po ulicach smerfy? I czy ktoś w Kielcach spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji? Pragniemy uspokoić wszystkich zaniepokojonych kielczan – to tylko żacy Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Politechniki Świętokrzyskiej, którzy dali upust swojej kreatywności i przeszli przez miasto w barwnym Korowodzie z okazji Majonezaliów.

Czytaj więcej

Stanowisko Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich ws. działań wojennych w Strefie Gazy

Prezentujemy treść stanowiska Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich ws. działań wojennych w Strefie Gazy. Oświadczenie zostanie przesłane do MNiSW oraz KRASP.

Czytaj więcej

Noc Muzeów na Wydziale Sztuki UJK

Za nami jubileuszowa, 20. Edycja Europejskiej Nocy Muzeów. W gronie instytucji, które 18 maja wieczorem otworzyły drzwi przed miłośnikami sztuki znalazł się Wydział Sztuki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jednym ze zwiedzających był rektor UJK prof. Stanisław Głuszek.

Czytaj więcej

Świętokrzyskie Spotkanie Transplantologiczne - zaproszenie

Lekarze oraz pacjenci po przeszczepach narządów, wśród których jest znany aktor Piotr Polk, wezmą udział w Świętokrzyskim Spotkaniu Transplantologicznym. Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2024 r. (piątek) w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach oraz kieleckim Hotelu Binkowski. Patronat honorowy nad inicjatywą sprawuje prof. dr hab. Stanisław Głuszek, rektor UJK.

Czytaj więcej

Scena Otwarta Majonezaliów

Muzyczny wieczór w Studenckim Klubie Wspak był kolejną odsłoną trwających Majonezaliów 2024.

Czytaj więcej

Konkursy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – nabór wniosków

Wszystkich pracowników Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zachęcamy do aplikowania do programów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj więcej

Nabór na kandydatów na ekspertów przeprowadzających ewaluację szkół doktorskich / Recruitment of candidates for experts for teams evaluating the quality of education at doctoral schools

Komisja Ewaluacji Nauki oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego informują, że został uruchomiony nabór kandydatów na ekspertów do zespołów oceniających jakość kształcenia w szkołach doktorskich.

Czytaj więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka