Konferencja „Leśne przedszkole i szkoła – wychowanie w zgodzie z naturą i ideą zrównoważonego rozwoju”

W imieniu władz Wydziału Pedagogiki i Psychologii, dyrekcji Instytutu Pedagogiki oraz studentów zrzeszonych w SKN „Elementrarni” zapraszamy na konferencję naukową pt. „Leśne przedszkole i szkoła - wychowanie w zgodzie z naturą i ideą zrównoważonego rozwoju”. Trzydniowe obrady odbędą się w dniach 23-25 października 2024 r. Patronat nad wydarzeniem sprawuje Pełnomocnik Rządu RP ds. polityki młodzieżowej.

Tym co wyróżnia konferencję jest nie tylko bogaty i interesujący program, ale także miejsce obrad. Pierwsza część wydarzenia odbędzie się w Auli im. ks. Stanisława Konarskiego (ul. Krakowska 11), z kolei sesje warsztatowe zostaną zorganizowane na Stadionie Leśnym w Kielcach.

Program wydarzenia dostępny jest na stronie Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK -