Wystawa „Osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i artystyczne Pracowników UJK w ostatnich latach – wybrane aspekty” - zaproszenie

Zapraszamy do Biblioteki Uniwersyteckiej w najbliższy poniedziałek, 24 czerwca, godz. 16:00, na otwarcie wystawy przygotowanej z okazji 55-lecia powstania naszej uczelni. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną przykłady bogatego dorobku naukowego i artystycznego pracowników Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w ostatnich pięciu latach.

Wystawa składa się z dwóch części. Pierwsza, zlokalizowana w holu na parterze budynku, poświęcona jest wybranym aspektom działalności naukowej i dydaktycznej badaczy z poszczególnych wydziałów UJK.

Druga część wystawy to ekspozycja, przygotowana przez pracowników Instytutu Sztuk Wizualnych, w Galerii Uniwersyteckiej na I piętrze, gdzie artyści z tego Instytutu prezentują wybrane prace ze swojego bogatego dorobku artystycznego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor UJK prof. dr hab. Stanisław Głuszek.