Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Konkursy

„Ślachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – jakże aktualne są dziś słowa naszego patrona, Jana Kochanowskiego. Mamy nadzieję, że mimo trudnych czasów, zdrowie Wam jednak dopisuje, dlatego zachęcamy do udziału w e-juwenaliowych konkursach. Czekają atrakcyjne nagrody!

Jak wiadomo, juwenalia nie mogą odbyć się bez tradycyjnego korowodu, dlatego proponujemy Wam udział w korowodzie, ale wirtualnym. Czekamy na zdjęcia Waszych juwenaliowych kreacji. Fotografie przedstawiające najbardziej kreatywne przebrania będą opublikowane na profilu facebookowym UJK, gdzie odbędzie się głosowanie na najlepszy strój.

Oprócz tego możecie wysyłać nagrania filmowe, na których udokumentujecie swoją recytację fraszki „Na zdrowie”. Mile widziane stylizacje nawiązujące do osoby naszego patrona, Jana Kochanowskiego.

Zwycięzców wybiorą internauci. Głosowanie w obu konkursach zakończy się w piątek, 29 maja.

Dla każdego, kto zgłosi się do konkursów przygotowaliśmy gadżety UJK. Specjalne nagrody dla laureatów ufundował JM Rektor UJK, prof. dr hab. Jacek Semaniak, który objął patronat honorowy nad konkursami. Czekają na Was tablety, które na pewno przydadzą się do zdalnej nauki oraz bony do Empiku.

W konkursach mogą wziąć udział wszyscy studenci UJK, także uczestnicy wymiany zagranicznej.

UWAGA:

Przychylając się do próśb studentów, wydłużamy termin zgłoszeń. Na prace w obu konkursach czekamy do czwartku, 28 maja do godziny 10.00. Tego dnia rozpocznie się głosowanie na Facebooku.

Pliki do pobrania:

1. Regulamin konkursu "Wirtualny korowód. Najlepszy strój e-juwenaliów"

2. "Wirtualny korowód. Najlepszy strój e-juwenaliów" - formularz zgłoszeniowy

3. Regulamin konkursu "Na zdrowie z Janem Kochanowskim"

4. Tekst fraszki "Na zdrowie"

5. "Na zdrowie z Janem Kochanowskim" - formularz zgłoszeniowy


Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka