11. Edycja Akademii Liderów Ochrony Zdrowia - nabór zgłoszeń

Wszystkich studentów Collegium Medicum UJK zachęcamy do wzięcia udziału w 11. edycji Akademii Liderów Zdrowia. Organizatorem programu jest Fundacja im. Lesława A. Pagi. Termin zgłoszeń upływa 24 lipca 2024 r.

Akademia Liderów Ochrony Zdrowia to bezpłatny program rozwojowo-edukacyjny skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30 roku życia i interesują się systemem ochrony zdrowia.

Akademia jest miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami sektora prywatnego i instytucji publicznych. To również możliwość na wzmocnienie kompetencji miękkich poprzez rozwijanie umiejętności pracy w interdyscyplinarnych zespołach oraz warsztaty leadershipu. Dzięki udziałowi w programie Uczestnicy mogą zyskać szansę na zdobycie płatnego stażu lub pracy w jednej z firm partnerskich.

Celem programu jest stworzenie platformy kształcenia talentów, przyszłych liderów, posiadających szerokie zrozumienie sektora healthcare i jego współzależności, otwartych na innowacje i chętnych rozwiązywać wyzwania w ochronie zdrowia, którzy wesprą rozwój, transformację i budowanie nowej jakości ochrony zdrowia.

Termin zgłoszeń upływa 24 lipca 2024 r.. Aby dołączyć do ALOZ należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie przejść pozytywnie rozmowę rekrutacyjną.

 

Flaga i godło Polski


Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego

Dowiedz się więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka