Nagroda za ankietyzację 2021/2022

Studenci Wydziału Pedagogiki i Psychologii drugi rok z rzędu wykazali się największym zaangażowaniem w procesie ankietyzacji.

Szanowni Państwo, drodzy Respondenci ankiet,

jeszcze w tym tygodniu (po przedłużeniu terminu, do 14 kwietnia br.) można wypełniać ankiety oceniające nauczycieli akademickich i inne osoby prowadzące zajęcia dydaktyczne w zakresie wypełniania obowiązków związanych z kształceniem.

Wydziałem, którego Studenci w roku akademickim 2021/2022 wykazali się najwyższym stopniem zaangażowania w proces ankietyzacji, był Wydział Pedagogiki i Psychologii.

Decyzją Pana Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach – prof. dr hab. Stanisława Głuszka – nagrodą dla Studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii, za największy udział w ankietyzacji, jest Dzień Rektorski dla Wydziału.

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii ustaliła, że dniem rektorskim (tj. dniem wolnym dla wszystkich Studentów Wydziału) będzie dzień 17 maja 2023 roku

Serdecznie gratulujemy Studentom Wydziału Pedagogiki i Psychologii.

dr Ewa Błaszkiewicz
Sekcja Jakości Kształcenia