Noc Biologów

13 stycznia 2023 roku odbędzie się XII edycja, ogólnopolskiej akcji Noc Biologów, podczas której będzie można przekonać się, że biologia to pasja nie tylko naukowców. Tegoroczny temat przewodni brzmi: 'Woda - źródło życia - teraźniejszość i przyszłość".

Z tej okazji pracownicy, doktoranci i studenci Instytutu Biologii - Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zapraszają wszystkich entuzjastów przyrody do uczestniczenia w nocnej przygodzie z biologią. Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne propozycje - wykłady, warsztaty, pokazy, zajęcia w laboratorium.

Zajęcia stacjonarne odbędą się wyłącznie dla wcześniej zgłoszonych uczestników.

Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Biologów są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biologią – dzieci, młodzież, ich rodziców i nauczycieli, by szczęśliwie spędzić z Nami styczniowy piątek trzynastego!

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2023-01-13 10:24