Punkty styczne w Bibliotece Uniwersyteckiej

W Bibliotece Uniwersyteckiej UJK do 18 listopada można obejrzeć wspólną wystawę studentów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

PUNKTY STYCZNE to międzyuczelniana prezentacja Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Wydziału Sztuki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, czyli wspólna wystawa studentów ASP w Krakowie i UJK w Kielcach!

Miejscem ekspozycji prac młodych artystów z obu uczelni jest Biblioteka Uniwersytecka w Kielcach!

Pracownia Małej Formy Rzeźbiarskiej i Medalierstwa, prowadzący: dr Sławomir Biernat, asystent: Tomasz Bielecki (ASP w Krakowie)

Pracownia Podstaw Rzeźby, prowadzący: dr hab. Henryk Sikora, prof. UJK (UJK Kielce)

Pracownia Struktur Intermedialnych i Mechanizmów Widzenia, prowadzący: dr Maciej Zdanowicz (UJK Kielce)

Kuratorzy wystawy: dr Sławomir Biernat, dr hab. Henryk Sikora, prof. UJK, dr Maciej Zdanowicz

Wystawa czynna jest do 18 listopada w godzinach pracy Biblioteki.

ZAPRASZAMY!