Łomża Vive Kielce dla Ukrainy

Bezpłatne bilety na mecze, dochód przeznaczony dla Ukrainy. Łomża Vive Kielce pomaga Ukrainie w wojnie z Rosją.

W sobotę, 5 marca, o godzinie 17, w Hali Legionów odbędzie się mecz PGNiG Superligi, w którym drużyna Łomża Vive Kielce podejmie ekipę Chrobrego Głogów. Cały dochód z tego meczu, tj. sprzedaży biletów, gadżetów w sklepie tego dnia oraz dodatkowych reklam, zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Zgromadzone środki trafią do jednego z ośrodków w Kielcach lub okolicach, który przyjmuje uchodźców. Obywatele Ukrainy na mecz wejdą bezpłatnie.

Informacje o meczu z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc obywatelom Ukrainy:

termin: sobota (05.03.2022) o godzinie 17.00,

adres: Leszka Drogosza 2, Kielce (Hala Legionów),

przeciwnik: Chrobry Głogów.

Żeby odebrać bezpłatny bilet, należy przyjść do sklepu kibica w hali Legionów (czwartek-piątek 8:00-16:00) lub zgłosić się do kasy przed rozpoczęciem meczu w sobotę (od godziny 15:45). Zapraszamy!

Jednocześnie już teraz chcemy zaprosić bezpłatnie WSZYSTKICH studentów za darmo na kolejny mecz naszej drużyny w Kielcach, który rozgrywany będzie w Kielcach z jedną z najlepszych drużyn naszej ligi:

Informacje o meczu:

termin: niedziela (13.03.2022) o godzinie 13.45,

adres: Leszka Drogosza 2, Kielce (Hala Legionów),

przeciwnik: Azoty-Puławy.

Żeby odebrać bezpłatny bilet, należy przyjść do sklepu kibica w hali Legionów (poniedziałek-piątek 8:00-16:00) lub zakupić bilet online ze zniżką aż 80% (bilet będzie kosztował maksymalnie 4 zł) na stronie internetowej www.bilety.kielcehandball.pl korzystając z kodu rabatowego UJK80.

 

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka