Studencie zostań Świętokrzyskim Terytorialsem

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami 10 świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach

10 marca br. na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, w budynku G, aula B2 o godzinie 10:00 odbędzie się spotkanie z dowódcą 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej - płk Piotrem Hałysem. Spotkanie kierowane jest do studentów, którzy chcieliby wstąpić do służb Wojska Obrony Terytorialnej. W trakcie tego wydarzenia przedstawione zostaną informacje nt. warunków jakie trzeba spełnić, aby podjąć służbę oraz jakie płyną z tego korzyści. Prelegenci opowiedzą także o tym, jak wygląda proces rekrutacji oraz kogo szukają do swoich zespołów. Dużą atrakcją będzie również prezentacja pełnego oporządzenia żołnierza oraz sprzętu wojskowego, jaki towarzyszy mu na co dzień.

Obowiązują zapisy u organizatora do 08.03.2022 r.

Akademickie Biuro Karier

-e-mailowo:abk@ujk.edu.pl  (należy podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów)

-telefonicznie: 509 711 480

Zapraszamy!