Zbiórki na rzecz Ukrainy

Na wydziałach naszej uczelni oraz w Rektoracie i Studenckim Klubie WSPAK odbywają się zbiórki na rzecz Ukrainy. Informacja o zbiórkach znajdują się na stronach poszczególnych wydziałów UJK.

Zbiórka w Rektoracie UJK odbędzie się w dniach 1-3 marca br. (od wtorku do czwartku) w godzinach 9-12 w foyer Auli Rektoratu UJK budynku Rektoratu przy ulicy Żeromskiego 5. Na darczyńców będzie tam czekała wyznaczona osoba. Od godziny 8 do 20 trwa też zbiórka w Studenckim Klubie WSPAK.

Lista potrzebnych rzeczy, aktualizowana na bieżąco  (przyjmujemy wyłącznie rzeczy nowe):

- koce, śpiwory, pościel, ręczniki, karimaty (najlepiej w zielonym, maskującym odcieniu)

- bielizna, spodnie dresowe, bluzy, itd.

- środki czystości i higieniczne, środki antyseptyczne

- jedzenie w puszkach o długiej dacie ważności, napoje energetyczne

- zestawy wyposażenia medycznego (środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, np. paracetamol, plastry, maści rozgrzewające)

- lornetki, krótkofalówki.