Rejestracja na szczepienie do 2 czerwca

Do środy, 2 czerwca trwają zapisy na szczepienia pracowników, doktorantów, studentów oraz członków ich rodzin naszej Uczelni w ramach szczepień realizowanych za pośrednictwem zakładów pracy. Dla zainteresowanych mamy bardzo istotne informacje.

Szczepienie odbędzie się preparatem firmy Pfizer za pośrednictwem podmiotu leczniczego - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „TRANSMED”   Marcin Stróżyk, ul. Zagnańska 27.

Rejestracja na szczepienia odbywa się za pośrednictwem interaktywnego formularza https://formularz-szczepien.ujk.edu.pl/

Zgłaszać się mozna także poprzez przesłanie zeskanowych formularzy z załącznika do niniejszego komunikatu na adres meilowy szczepienia@ujk.edu.pl .

PROSIMY O CZYTELNE WYPEŁNIENIE FORMULARZA WIELKIMI LITERAMI.

Dane ze zgłoszeń zostaną przekazane do punktu szczepień, który będzie się kontaktował bezpośrednio z zainteresowanymi.

Szczepienia odbędą się w dniach 10-11-12 czerwca 2021 r.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 2 czerwca 2021 roku.

Formularz dla pracownika

Formularz dla członka rodziny pracownika

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2021-05-31 09:55