Pomagajmy szpitalowi

Prof. Jacek Semaniak, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zachęca środowisko akademickie do wsparcia finansowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Szpital potrzebuje środków finansowych w walce z pandemią koronawirusa.

Społeczną zbiórkę na rzecz szpitala zainicjował Jan Gierada, były długoletni dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w porozumieniu z obecnym dyrektorem, Bartoszem Stemplewskim, który jest także członkiem Rady Uczelni UJK. - Potrzeby szpitala są w tej chwili ogromne. Zachęcam pracowników, studentów i przyjaciół Uniwersytetu do wsparcia tej inicjatywy - mówi prof. dr hab. Jacek Semaniak, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Oto subkonto Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, na które można wpłacać pieniądze:

PKO Bank Polski S.A. 2710 2026 2900 00 9902 0413 6180. Można dodać opis: "Pomoc dla Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach w walce z koronawirusem na apel Jana Gierady".