Oceń nas!

Kolejny raz serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do wzięcia aktywnego udziału w akcji badania jakości kształcenia w naszej Uczelni. Studenci, doktoranci i słuchacze studiów podyplomowych mogą oceniać pracę nauczycieli akademickich, a także samych zajęć dydaktycznych w kończącym się semestrze letnim.

Kolejny raz serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką do wzięcia aktywnego udziału w akcji badania jakości kształcenia w naszej Uczelni. Wszyscy studenci, doktoranci i słuchacze studiów podyplomowych mogą ocenić nauczycieli akademickich (w zakresie wypełniania przez nich obowiązków dydaktycznych) i samych zajęć dydaktycznych w kończącym się semestrze letnim.

Bardzo liczymy też na Państwa uwagi, dzięki którym jesteśmy w stanie wskazać wysoko oceniane aspekty kształcenia, a także poprawić zgłaszane w nich kwestie.

Najważniejsze informacje o ankietyzacji:

Termin ankietyzacji: 15 czerwca – 15 lipca 2019 r.

Udział w ankietyzacji: anonimowy, poprzez Wirtualną Uczelnię

Czas wypełniania ankiet: kilkanaście minut

Dzięki aktywnemu udziałowi w ankietyzacji możliwe będzie poznanie Państwa opinii na temat wybranych aspektów procesu kształcenia. Zapewniamy, że ankiety są  anonimowe,  a ich wyniki (po prezentacji władzom  wydziałów i uczelni) będą służyć doskonaleniu procesu kształcenia. Dbałość o jego wysoką jakość jest bowiem istotnym celem naszej działalności.

Liczymy na  to, że wskażecie nam, jakie aspekty kształcenia cenicie, a jakie sugerowalibyście poprawić. Chcemy to wiedzieć, by dostosować się do Waszych potrzeb i oczekiwań....

Biuro Jakości Kształcenia, Dział Nauczania UJK

 

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2019-06-14 09:45


Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego

Dowiedz się więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka