Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

AIESEC

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

Zaraz po dołączeniu do organizacji student może spróbować swoich siły w pracy z zespołem, budżetem i naszymi projektami. Uczymy przez działanie. Wierzymy, że drogą do rozwoju osobistego jest udział w rozwoju innych. Nasza praca to nie tylko słowa i plany, ale dążenie do rezultatów. Dzięki globalnemu zasięgowi organizacji, nasi członkowie budują międzynarodową sieć kontaktów.

Międzynarodowy program praktyk

Global Talents  to program praktyk skierowany do młodych ludzi, którzy chcą zdobyć profesjonalne doświadczenie, pracując w wielokulturowym środowisku. Osoby biorące udział w programie mają szanse realizować praktykę za granicą w ramach 4 podprogramów: Business, Marketing, Education, IT.

Międzynarodowy program wolontariatów

Global Citizen  to wolontariat dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoja kulturą. Program realizujemy za pomocą projektów społecznych i edukacyjnych na całym świecie.

Napisz do nas:

kielce.aiesec@gmail.com

Biuro AIESEC Kielce

al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7
Dom Studenta “Mimoza” pok. 5
25 – 314 Kielce


 
 
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka