Stanisław Nyczaj "W stronę ekoliteratury"

Dyrektor Biblioteki Uniwersyteckiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Kielecki Oddział Związku Literatów Polskich w roku 35-lecia jego twórczej działalności zapraszają w ramach Salonu Literackiego na spotkanie autorskie Stanisława Nyczaja nt. "W stronę ekoliteratury".

Wprowadzenie: Jerzy Wróblewski.

Spotkanie odbędzie się 16 października (środa) o godz. 17:30 w Bibliotece Uniwersyteckiej przy ul. Świętokrzyskiej 21e, w sali konferencyjnej na parterze.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2019-10-11 13:04