Aktualności

Zapraszamy pracowników Wydziałów Pedagogicznego i Artystycznego oraz Humanistycznego do  skorzystania z ostatnich oferowanych szkoleń w ramach projektu „NOWA ERA KSZTAŁCENIA”.

Termin realizacji szkoleń: listopad 2018r.- luty 2019r.

Formularz zgłoszeniowy można składać  w pok. 1 (Wydział Pedagogiczny i Artystyczny, Dziekanat, mgr Marta Mistrzyk) oraz w pok. 33 (Wydział Humanistyczny, mgr Agata Michalska).

Coaching i mentoring w pracy pedagoga 2gr/10 os * 24h:  nabycie kompetencji. w zakresie budowania procesu nauczania i wychowania z wykorzystaniem  umiejętności coachingowych narzędzia i techniki pracy coachingu.; najnowsza wiedza z zakresie rozwoju i zmian dotyczących  młodzieży; indywidualizacji procesu nauczania.

Inspiruj, porywaj, fascynuj 2gr/6 os.*30h, (6*4h +6h): Poszerzenie wiedzy  nauczyciela akademickiego  o informacje dotyczące przygotowania oraz prowadzenia inspirujących wykładów i ćwiczeń przygotowujących do profesjonalnych kontaktów ze studentem, mediami. Mowa ciała zapobieganie długotrwałemu stresowi. 4 moduły zasad prowadzenia inspirujących nieszablonowych zajęć: charyzma, innowacyjne metody dydaktyki, story telling, learning by doing. umiejętności odczytywania odczuć i potrzeb studenta, współpracy słuchaczy, autoprezentacja a oddziaływanie na słuchaczy.  Zajęcia mają mieć charakter warsztatowy.

Tworzenie multimedialnych prezentacji, wykorzystanie technik 3D 1gr.*16h, gr. (2*8h): w tym posługiwanie się bazami danych i ich wykorzystaniem  w procesie kształcenia. Uczestnik szkolenia  zdobędzie  umiejętności  tworzenia prezentacji z wykorzystaniem  nowoczesnych elementów przekazu informacji. Prezentacja multimedialnych jest formą audiowiz. przekazu informacji, postacią wypowiedzi, której treść jest ilustrowana elementami  multimediów. tj. rysunki, zdjęcia, dźwięki, animacje, filmy.

Academic Teaching Excellence 2gr/10 os*35h; nauka efektywnego planowania i prowadzenia zajęć w j. angielskim; opanowanie zaawansowanych umiejętności komunikacyjnych w j. angielskim. Uczestnik szkolenia skorzysta z wyników najnowszych badań w dziedzinie nauczania w j. angielskim.

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego