Konferencja popularno-naukowa Stereotypy wczoraj i dziś

Instytut Filologii Obcych oraz Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Serdecznie zaprasza Dyrekcję Państwa Szkoły oraz nauczycieli języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i historii wraz z zainteresowanymi uczniami na Konferencję  realizowaną w ramach projektu

PASJONACI WIEDZY – moduły innowacyjnych zajęć wspierających uzdolnioną humanistycznie młodzież. POWR.03.01.00-00-C069/16  w ramach III Osi Priorytetowej Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym”

25. 05. 2018 (piątek) w godzinach 15.30-19.30

w budynku Centrum Języków Obcych, ul. Świętokrzyska 21D w Kielcach

WYSTĄPIENIA

Uczestnicy projektu- uczniowie kieleckich szkół ponadgimnazjalnych przedstawią swoje prezentacje związane z tematem projektu STEREOTYPY NARODOWE WCZORAJ I DZIŚ na sesji plenarnej oraz w sekcjach tematycznych.

PROWADZĄCY

Dyrektor Instytutu Filologii Obcych dr Jan Hajduk

Kierownik projektu i koordynator modułu Język Niemiecki dr Donata Wójcik

Koordynator modułu Język Angielski dr Shala Barczewska

Koordynator modułu Język Rosyjski dr hab. Irina Rolak

Koordynator modułu Historia dr Anita Młynarczyk-Tomczyk

Szczegółowy plan konferencji w załączniku

Wybrane prezentacje – po jednej z każdego modułu – (informacja w załączniku) zostaną również zaprezentowane podczas tegorocznego Święta Kielc dn. 22.06.2018 w Pałacyku Zielińskiego, ul. Zamkowa 5 w Kielcach w godz. 14.00-16.30.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności oraz informację, ile osób z Państwa Szkoły będzie uczestniczyć w konferencji, ewentualnie w Pałacyku Zielińskiego. Informacje te proszę przesłać do kierownika projektu dr Donaty Wójcik do dn. 23.05.2018 drogą mailową (donata@poczta.onet.pl) lub telefoniczną 504 559 996.

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego